Masz tatuaż lub makijaż permanentny (Gdynia), który nie spełnia Twoich wymagań i zastanawiasz się nad jego usunięciem? Jeszcze stosunkowo niedawno usunięcie efektów niesatysfakcjonującej pracy tatuatora lub kosmetologa było praktycznie niemożliwe. W przypadku tatuaży co prawda można było wykonać tzw. cover, jednak ten tylko zakrywał starą grafikę nową, większą i bardziej wyrazistą. Jednak aktualnie dysponujemy skutecznym rozwiązaniem które umożliwia usuwanie makijażu permanentnego (Gdynia) i tatuażu.

Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu Gdynia

Zabieg usuwania makijażu permanentnego w Gdyni wykonujemy z wykorzystanie nowoczesnego lasera pikosekundowego PICO PRO. Ta sama technologia używana jest przy usuwaniu tatuażu (Gdynia). Urządzenie zostało stworzone z myślą o wymagających osobach i trudnych do usunięcia tatuażach. W Gdyni posiadamy taką technologię, a jak ona działa? Podczas usuwania makijażu permanentnego (Gdynia) specjalista kieruje wiązkę światła na wyznaczony obszar. Działanie światła rozbija cząsteczki pigmentu pod skórą, dzięki czemu ich część jest wydalana za sprawą układu limfatycznego. Efektem zabiegu jest znacznie bledszy tatuaż/makijaż. Nie da się usunąć pigmentu za jednym zamachem, dlatego zależnie od jego ilości i rozmiaru, wykonujemy kilka sesji, zazwyczaj w odstępach 4-6 tygodni. Zabiegi usuwania tatuażu (Gdynia) z wykorzystaniem lasera są bardzo skuteczne, a ponadto bezpieczne i komfortowe. W porównaniu do starszych urządzeń, PICO PRO umożliwia całkowite usunięcie tatuażu (Gdynia) w mniejszej liczbie sesji. Pracują dla nas doświadczeni specjaliści, którzy dokładniej wytłumaczą Ci omawianą usługę. Zapraszamy do kontaktu!

Usuwanie makijażu permanentnego Gdynia

Makijaż permanentny (Gdynia), mimo swojej nazwy, tak naprawdę jest wykonywany w bardzo podobny sposób, co standardowe tatuaże. Kosmetolog za pomocą specjalnych igieł wtłacza pigment w warstwy skóry, naśladując naturalne włosy. Niestety brak doświadczenia czy dokładności podczas wykonywania zabiegu sprawiają, że efekt nie jest zadowalający. Nie musisz jednak się przejmować w takiej sytuacji, ponieważ wykonujemy usuwanie makijażu permanentnego w Gdyni.

Usuwanie tatuażu Gdynia

Na rynku tatuatorskim działa wiele osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą zdobienia ciała. Niestety, w wielu przypadkach mało doświadczone osoby wykonują tatuaże nierówne czy zwyczajnie niedokładne. Równie często różne osoby decydują się na usunięcie tatuażu (Gdynia), który już nie jest aktualny czy zgodny z ich preferencjami. Wiele razy wykonywaliśmy usuwanie tatuażu w Gdyni, dlatego zapraszamy do współpracy!