Wiele osób, które posiadają różnego rodzaju blizny będące śladem po pewnych wydarzeniach z przeszłości marzy o tym, aby się ich pozbyć. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku osób posiadających np. tatuaże, które z różnych powodów straciły dla nich znaczenie, nie podobają im się już lub po prostu po czasie zrobiły się brzydkie, bo zostały np. źle wykonane. Jeszcze do niedawna nie można było zbyt wiele zdziałać w kwestii ich usuwania, ponieważ zabiegi były dosyć skomplikowane i drogie, a potem gdy pojawiły się różne technologie laserowe, sytuacja nie zmieniła się na lepszą. Od pewnego czasu na rynku dostępna jest jednak super nowoczesna technologia, jaką jest laser pikosekundowy (Gdynia), który idealnie sprawdza się właśnie w takich zastosowaniach. Dzięki niemu można z łatwością usunąć blizny czy tatuaże, zabiegi są krótkie, a ich cena stała się przystępna.

Jeżeli chcesz skorzystać z zabiegu laserem pikosekundowym w Gdyni, to doskonale trafiłeś. Posiadamy bowiem profesjonalne urządzenia wykorzystujące tę technologię w naszym salonie i możemy zaproponować Ci to rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Laser pikosekundowy Gdynia

W naszym salonie kosmetycznym w Gdyni często wykorzystujemy nowe technologie, które umożliwiają nam realizowanie różnego rodzaju zabiegów na najwyższym możliwym poziomie. Z pomocą obecnego w naszym salonie lasera pikosekundowego (Gdynia) jesteśmy teraz w stanie usuwać różnego rodzaju blizny z całego ciała, a także możemy usuwać znajdujące się pod skórą niechciane tatuaże. Ponadto technologia ta jest wykorzystywana także przy usuwaniu przebarwień skóry i rozstępów, a także w celach odmładzających. Jak więc wyraźnie widać, jest to rozwiązanie dosyć uniwersalne.

Laser pikosekundowy (Gdynia) różni się od stosowanych dotychczas technologii m.in. długością wiązki laserowej. W tym przypadku jest ona mierzona – tak jak nazwa wskazuje – w pikosekundach, przy czym jedna pikosekunda to jedna bilionowa część sekundy.

Laser pikosekundowy GdyniaDlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ realizujemy wysokiej jakości zabiegi dla naszych klientów już od długiego czasu i posiadamy ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w praktyce, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia oraz wiedzę, co sprawia, że w naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju zabiegi, w tym te z wykorzystaniem lasera pikosekundowego. Gdynia to miejsce, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym salonem.