Szukasz sposobu na piękną, gładką, odmłodzoną skórę? Obawiasz się, że zbyt duża ingerencja zmieni kształt Twojej twarzy, a kremy, które teoretycznie mają rozwiązać Twój problem, nie robią tego? W takim wypadku powinnaś się zdecydować na zabieg z wykorzystaniem stymulatora tkankowego w Gdyni.

Czym jest stymulator tkankowy? Gdynia

Stymulator tkankowy (Gdynia) to preparat mający na celu zagęszczenie struktur budujących skórę. Dzięki temu jest bardziej sprężysta, odmłodzona, ujędrniona oraz wygląda lepiej. Na rynku dostępnych jest wiele stymulatorów, które różnią się sposobem i miejscem docelowym działania ze względu na substancję aktywną, z której zostały stworzone.

NucleoFILL powstał na bazie naturalnych polinukleotydów. Z jednej strony liftinguje twarz poprzez stymulację produkcji kolagenu typu I i elastyny. Z drugiej nawadnia macierz pozakomórkową oraz tkanki podskórne, wykorzystując właściwości polinukleotydów, które wiążą wodę. Z trzeciej działa antyoksydacyjnie dzięki wiązaniu wolnych rodników, które uszkadzają włókna kolagenowe. Preparat ten zaleca się osobom o skórze odwodnionej, niedotlenionej, narażonej na stres oksydacyjny (smog, nieodpowiednia dieta, intensywne opalanie, stres), a także osobom mającym rozstępy i blizny.

Skład Sunekosu to połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów stymulujących fibroblasty do produkcji nowych włókien elastynowych i kolagenowych.T en preparat ma za zadanie zagęścić i ujędrnić skórę, zniwelować efekt tzw. “zmęczonych oczu”, spłycić zmarszczki, nawilżyć oraz dać naturalny efekt wolumetryczny. Sunekos 200 jest dedykowany osobom, których skóra wykazuje mniej widoczne oznaki starzenia.

Ejal 40 to kwas hialuronowy, który poprawia zagęszczenie skóry dzięki stymulacji fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Ten preparat nawadnia macierz pozakomórkową, przywraca owal twarzy, poprawia elastyczność skóry oraz redukuje oznaki starzenia.

Lumie Eyes zawiera w składzie polinukleotydy, które mają silne działanie regenerujące tkanki. Jego zadaniem jest nawilżenie, redukcja oznak starzenia, zmęczenia i opuchnięcia okolic oczu. Poleca się go osobom, które szukają efektu wypełnienia bez potrzeby kłucia wieloma igłami.

Stymulator tkankowy Gdynia

W naszym salonie oferujemy zabiegi preparatami Nucleofill, Sunekos 200, Ejal 40, Profhilo oraz Lumie Eyes. Cena zabiegu różni się w zależności od wybranego stymulatora tkankowego. Gdynia to miasto, w którym znajduje się nasz salon DermOna, dlatego jeśli mieszkasz w okolicach lub szukasz salonu, który profesjonalnie wykona zabieg z użyciem stymulatora tkankowego (Gdynia), skontaktuj się z nami i umów na wizytę.

Przyjdź do salonu DermOna i cofnij czas dla swojej skóry o kilka lat.