Zaczynasz dostrzegać objawy starzenia się Twojej skóry i chcesz skutecznie temu zaradzić bez znacznej ingerencji w organizm? Zależy Ci na dobrych efektach i bezpieczeństwie? Oferujemy mezoterapię w Gdyni, w naszym salonie, czyli jeden z najpopularniejszych zabiegów usuwających i ograniczających symptomy starzenia. Nie bez powodu z mezoterapii (Gdynia) korzystają gwiazdy światowego formatu. Proponujemy współpracę przyjaznej atmosferze. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz świetne efekty zabiegów. Pracują dla nas doświadczeni specjaliści, którzy cały czas podnoszą swoje kompetencje.

Mezoterapia Gdynia – co warto wiedzieć o zabiegu?

Mezoterapia to innowacyjna procedura stosowana w medycynie estetycznej, w której wykorzystuje się igły (mezoterapia igłowa) lub mikroigiełki (mezoterapia mikroigłowa) do wprowadzenia pod skórę skoncentrowanych substancji aktywnych, tj. witaminy, minerały, aminokwasy, peptydy. Głównym celem mezoterapii w Gdyni jest rewitalizacja i odmłodzenie skóry, dogłębne nawilżenie, redukcja zmarszczek i przebarwień, a także poprawa elastyczności skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu.

Mezoterapia Gdynia – gdzie ją stosować?

Mezoterapia w Gdyni to zabieg, który można stosować na różnych obszarach ciała, ale najczęściej jest wykorzystywana do poprawy kondycji skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Przed zabiegiem nasi specjalności dbają o przeprowadzenie szczegółowej konsultacji, podczas której omawiane są cele zabiegu, oczekiwania oraz ewentualne przeciwwskazania. Informujemy także o potencjalnych efektach ubocznych tuż po zabiegu (tj. np. opuchlizna, zaczerwienienie, niewielkie siniaki).

Komu dedykowana jest mikroigłowa mezoterapia w Gdyni?

Mezoterapia mikroigłowa jest przeznaczona dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z mało inwazyjnego i praktycznie bezbolesnego zabiegu. Polega ona na użyciu specjalistycznej głowicy wyposażonej w kilkanaście mikroigieł, które delikatnie dostają się pod naskórek i zwiększają jego przepuszczalność. Jednocześnie podawany jest preparat, którego skład zostaje odpowiednio dopasowany do konkretnego rodzaju skóry. Po mezoterapii w Gdyni cera staje się bardziej jędrna, zmarszczki mimiczne są redukowane, a dodatkowo cały owal twarzy się poprawia. Ponadto zwiększa się produkcja kolagenu w skórze. Aby efekt mezoterapii (Gdynia) był dobrze widoczny i trwały, zwykle wykonujemy serię 5 zabiegów – pomiędzy nimi są zazwyczaj 2 tygodnie przerwy.

Mezoterapia Gdynia – Hydra Booster

Mezoterapia (Gdynia) z wykorzystaniem Hydra Booster to zabieg polegający na aplikacji bardzo skutecznego produktu zawierającego między innymi kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej, który zapewnia głębokie nawilżenie skóry od wewnątrz. Poza tym w preparacie znajduje się 50 innych składników aktywnych o działaniu rewitalizującym. Mezoterapię w Gdyni wykonuje się najczęściej w celu odmłodzenia twarzy i poprawy wyglądu naskórka, wygładzenia zmarszczek, redukcji przebarwień, przywrócenia napięcia i elastyczności skóry. To świetny zabieg także dla młodszych osób, które chcą profilaktycznie dostarczyć cerze wszelkich potrzebnych substancji odżywczych.

Igłowa mezoterapia Gdynia – Nithya

Kolejnym rodzajem zabiegu jest mezoterapia igłowa Nithya. Polega ona na ostrzyknięciu całej twarzy kolagenem typu 1. To białko stanowiące naturalny budulec skóry. Dzięki zabiegowi poprawia się jej gęstość, zmarszczki zostają wygładzone, następuje redukcja wiotkości. Ponadto naskórek staje się doskonale nawilżony. Skuteczna i bezpieczna jest mezoterapia. Gdynia to miasto, w którym oferujemy takie usługi a klientki naszego salonu doceniają go za uniwersalność.