Kobiety decydują się na zabieg makijażu permanentnego, ponieważ niesie on ze sobą szereg korzyści. Dzięki niemu wyrównasz asymetrię konturu ust lub brwi, a także oszczędzisz czas i pieniądze, które przeznaczyłabyś na makijaż z pomocą kolorowych kosmetyków. Możesz liczyć na profesjonalne wykonanie dzięki doświadczeniu linergistki, którego może brakować czy najważniejsze – podkreślisz Twoje naturalne piękno bez użycia dużej ilości podkładów, pomadek, pudrów czy kredek.

Efekty w postaci trwałego podkreślenia brwi, oczu czy ust cieszą nawet przez 2 do nawet 6 lat w zależności od rodzaju cery, stanu skóry, pielęgnacji stosowanej na co dzień i po samym zabiegu, ekspozycji na słońce, leków czy rodzaju wybranych pigmentów i zastosowanej metody makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny – Gdynia

W naszym salonie wykonasz makijaż permanentny dopasowany idealnie do Twojej skóry. Zanim usiądziesz na fotelu, spotkasz się z doświadczoną linergistką, która przeprowadzi wywiad, zaproponuje kształt oraz dobierze kolor dostosowany do cery, aby jak najmocniej podkreślić Twoją urodę w naturalny sposób.

Zabieg może potrwać do 2 godzin. Staramy się, aby czas spędzony na fotelu, w rękach lingeristki był dla Ciebie jak najbardziej komfortowy i bezbolesny. Nasi specjaliści to osoby doświadczone i wykształcone w zakresie wykonywania makijażu permanentnego. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, ponieważ wiedzą, jak ogromny wpływ ma jakość wykonanej przez nich pracy dla Ciebie i Twojej skóry. Do wykonania makijażu permanentnego wykorzystujemy pigmenty Doreme, które są bezpieczne dla Twojej skóry. Posiadają certyfikaty najwyższej jakości na rynku oraz spełniają europejskie standardy w kwestii produktów wykorzystywanych do makijażu permanentnego.

Cena zabiegu w naszym salonie zależy od wybranej przez Ciebie usługi. W ramach makijażu permanentnego oferujemy wykonanie brwi piórkowych, ombre, kreski na górnej i dolnej powiece, konturowanie ust wraz z cieniowaniem, korektę całego makijażu do 3 miesiąca, a także odświeżenie makijażu permanentnego brwi wykonanego do 2 lat wstecz w naszym salonie.

Marzysz o makijażu permanentnym? Gdynia to miejsce lokalizacji naszego salonu kosmetycznego DermOna. Jeśli jesteś z okolic Trójmiasta, nie wahaj się ani chwili dłużej. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie bądź przez formularz na naszej stronie internetowej, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.