Marzysz o pięknej, intensywnej opaleniźnie, ale próżno szukać słońca w jesienno-zimowym sezonie? Twoja skóra źle znosi dotyk promieni słonecznych? Jesteś w ciąży i obawiasz się wystawiać na słońce? W takim razie opalanie natryskowe (Gdynia) będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Czym jest opalanie natryskowe? Gdynia

Opalanie natryskowe (Gdynia) polega na spryskaniu całego ciała bądź jego fragmentu opalającą mgiełką, której główny składnik stanowi dihydroksyaceton (DHA). Działanie tego bezbarwnego cukru polega na wzbudzeniu reakcji chemicznej z aminokwasami budującymi kreatynę w skórze. To skutkuje pobudzeniem produkcji melaniny w komórkach, a skóra zaczyna ciemnieć. Zabieg trwa około 15 minut, a nabyta w ten sposób opalenizna utrzymuje się 10-14 dni w zależności od stosowanej pielęgnacji oraz typu skóry.

Główne zalety opalania natryskowego to czas i bezpieczeństwo. Nie musisz wystawiać się na słońce przez wiele dni, aby Twoja skóra zbrązowiała, wystarczy jedna wizyta w salonie. Ponadto opalanie natryskowe Gdynia jest bezpieczne dla kobiet w ciąży, cierpiących z powodu bielactwa czy różnego rodzaju alergii, dla których promienie UV mogą wiązać się z negatywnymi skutkami dla skóry.

Opalanie natryskowe Gdynia – Jak się przygotować?

Zanim wejdziesz do kabiny i oddasz się w ręce kosmetyczki, musisz wiedzieć kilka rzeczy, aby zabieg się udał, a opalenizna utrzymała się jak najdłużej. Przede wszystkim powinnaś wydepilować całe ciało oraz wykonać peeling. Jednak nie rób tego później niż dobę przed wizytą w salonie – skóra musi mieć czas na regenerację. Po tych zabiegach nie powinnaś nakładać żadnych balsamów, maseł ani kremów na ciało, w tym koloryzujących i podkładów.

W dniu wizyty w salonie zrezygnuj z antyperspirantów oraz perfum. Załóż ciemne, luźne ubrania, a do kabiny wejdź w bikini bądź cienkiej bieliźnie. Około 8-10 godzin po zabiegu umyj ciało płynem do higieny intymnej. Natomiast przez 2 tygodnie po opalaniu nie korzystaj z wanny, basenu, sauny, nie wykonuj peelingów, nie smaruj się tłustymi masłami ani olejkami.

Opalanie natryskowe Gdynia

W naszym salonie oferujemy przyjemny i higieniczny zabieg, jakim jest opalanie natryskowe. Gdynia stanowi miejsce lokalizacji salonu kosmetycznego DermOna, dlatego jeśli jesteś z okolic tego miasta bądź po prostu szukasz sprawdzonego miejsca, które wykona profesjonalne opalanie natryskowe w Gdyni, zgłoś się do nas. Do zabiegu używamy preparatów firmy Fake Bake, a przed zabiegiem dobieramy odcień odpowiedni do karnacji klienta.

Przyjdź do naszego salonu i spraw, że Twoja skóra rozbłyśnie piękną, zdrową opalenizną.